قیمت گچبری,قیمت گچکاری,گچکار در تهران,دکوراسیون داخلی,گچبری,گچبرتهران,گچبری تهران,عکس گچبری کلاسیک,مدل گچبری سقف پزیرایی,عکس گچبری مدرن,طراحی و گچبری ,گچبری اپارتمان کوچک,رایگان,مشاوره گچبری,استا گچبر,استا گچکار,قیمت بازسازی اپارتمان,قیمت گچبری دستی در تهران,گچبری کلاسیک چیست,گچبری مدرن چیست,گچبری اسلیمی,گچبری دستی چیست,اموزش گچ بری ساختمان,اموزش قاب بندی دیوار,اموزش ابزار کاری,اموزش بنایی,خدمات بنایی,قیمت گچکاری در تهران,خدمات گچکاری در تهران,گچبر,گچ بری

بهترین گچکار در تهران| هزینه گچبری و گچکاری

  • شنبه 27 بهمن 1397
  • 4935 نفر

گچکاری و گچبری در مرحله نازک کاری توسط گچکار انجام می شود. جهت انتخاب گچکار خوب با ما تماس بگیرید

گچ بری

گچبری هنری است که با اعمال برش بر سطح ملات سفت شده گچ با ابزار خاص گچبری و با ذوق هنری حاصل می شود. این هنر از دیر باز در این دیار (ایران)خود می نماید. 
استفاده از گچ برای دکوراسیون به دلیل قیمت مناسب، کاربرد ساده و رنگ پذیری گچ از دیرباز مرسوم بوده است. هنرمندان گچ کار با خلاقیت فوق العاده می توانند از ارزان ترین مصالح، ارزشمندترین آثار هنری را خلق کنند. هنرمندان گچکار، نقش برجسته هایی را با ایجاد حجم و کنده کاری روی گچ به وجود می آورند که به گچبری معروف است. گچبری از هنرهای شناخته شده در تمام جهان است که هنرمندان گچکار ایرانی در شکوفایی آن نقش زیادی داشته اند. با ایجاد کنده کاری ساده روی گچ می توان زیبایی دکوراسیون داخلی را چند برابر کرد. گچ کاری و گچبری یکی از کارهایی است که در هنگام بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون انجام می شود.

قیمت گچبری و گچکاری 

گچبری، کنده کاری ساده روی گچ ، گچ کاری و گچ بری تزئینی بخشی از فعالیت هایی است که در بازسازی ساختمان انجام می شود. قیمت گچبری با توجه به سطح کار سنجیده می شود. انجام گچ کاری یا گچبری تزئینی روی سطوح صاف و سطوح ناصاف امکان پذیر است و هزینه متفاوت می باشد. اجرت گچکار و قیمت مصالح و ابزار روی قیمت گچبری تاثیر دارد. جهت ثبت سفارش گچ کاری، کنده کاری ساده روی گچ و یا گچبری های نقش برجسته و حجمی با ما تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت گچ کاری و گچبری

چه ساختمان نوساز و چه قدیمی باشد و در آن بازسازی صورت گرفته باشد. گچکاری و گچبری در مرحله نازک کاری توسط گچکار انجام می شود. پس از آن نیز معمولا نقاشی و رنگ آمیزی صورت می گیرد تا دیوارها، سقف ها و سطوح جلوه زیبای نهایی را پیدا کنند.
در برخی مواقع کچکاری پس از کارهایی ترمیمی انجام می شود:
•    گچکاری و نقاشی بعد از رفع نم و رطوبت
•    گچ کاری بعد از سیم کشی و لوله گذاری برق
•    گچکاری سقف کاذب
•    گچکاری بعد از گرفتن ترک دیوار در اثر نشست پی ساختمان
گچ کاری و گچبری هر چند شباهت هایی با هم دارند، اما با هم متفاوت هستند. گچکاری به پوشاندن سطوح با لایه ای از ملات گچی گفته می شود که گاهی سفیدکاری و نازک کاری نیز نامیده می شود. گچبری اما به ساختن طرح های متنوع حجمی روی دیوارها و سقف ها گفته می شود. هم گچبری و هم گچکاری فعالیت های تخصصی هستند و نیاز به ابزار و مهارت خاص دارند.
مرحله پیش از گچبری  در صورتی که بر روی آرک یا سقف کاذب انجام شود، رابیتز بندی است که با استفاده از شبکه های فلزی زیرسازی قبل از گچکاری انجام می‌شود.
گچکاری به دو شیوه سنتی (شامل دو مرحله زیرکاری و ظریف کاری) و مدرن (گچ پاششی) مرسوم است. گچبری نیز علاوه بر ساخته شدن در محل، به شکل پیش ساخته هم انجام می شود. طرح های متنوع در گچبری استفاده می شوند.
در گچ کاری بیشتر هزینه و دستمزد بر اساس هر مترمربع محاسبه می شود. اما عوامل دیگری نیز می توانند در محاسبه قیمت دخیل باشند.
شهر
در شهرهای مختلف کشورمان هزینه زندگی متفاوت است. این موضوع بر روی دستمزدها هم طبیعتا تاثیر می‌گذارد و در مواردی مثل گچکاری و سایر کارهای بنایی و ساختمان این هزینه به نصف کاهش پیدامی‌کند. معمولا پیمانکاران ساختمانی و بناهایی که کار ساخت و یا بازسارزی منزل را انجام می‌دهند تیمی از متخصصین را با خود دارند که کچکار هم در میانشان هست.
کیفیت
کیفیت کار درخواستی نیز ممکن است گاهی بر قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. گاهی اصولا کیفیت بالایی مدنظر کارفرما نیست. مثلا گچکاری دیوارهای خارجی که در برخی خانه های ویلایی یا باغ ها انجام می‌شود طبیعتا همان کیفیت کار گچکار یا استاد گچبری را ندارند.
پیچیدگی بنا و طرح در گچبری
هر چه معماری بنا و طرح منتخب برای اجرا، پیچیدگی های بیشتری داشته باشد، احتمال بیشتر شدن هزینه وجود دارد. معمولا بناها و فضاهای داخلی که ستون های زیاد یا آرک و قوس بیشتری دارند کار دقیق‌تری هم لازم است قبل از نقاشی ساختمان رویشان انجام شود و در نیتجه ساعت و روزهای گچکار هم افزایش پیداکرده و دستمزد نهایی را بالامی‌برد.

گچکار در تهران، گچبر در تهران

رضا پارسایی آماده ارائه خدمات گچکاری و گچبری سنتی و کلاسیک در تهران می باشد. در صورت تمایل پس از دیدن نمونه کارها تماس حاصل فرمایید.

گچبری ,گچبری سنتی,گچبر,گچ بری,گچبری دیوار,قاب دیوار,قاب گچبری,ابزارقاب,عگس گچبری مدل گچبری,نمونه گچبری,گچبری دستی,گچبری مدرن,گچبرتهران,گچبر لابی,دورلامپی,گچبری سقف,پزیرایی,گچبری و قابندی سالن,نورپردازی سقف,گچبری ماهر در تهران,کلاسیک,مدرن,اسلیمی,قاب,دیوار,گل و بوته,گچبری دایره,حاشیه,ابزار,کار,خدمات ساختمان,داخلی,تزینات گچبری دستی

گچبری چیست ؟ گچبری سنتی رضا پارسایی

گچبری یکی از هنرهای تزیینی برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان است که قدمتی بسیار طولانی دارد.گچ خصوصیاتی دارد که آن را یکی از مواد پر مصرف در معماری سنتی و... .
گچبری کلاسیک,گچبری,گچبری سینی کنج,طرح سینی کنج,گچبری سقف سالن,نورمخفی,گچبری دستی,خدمات ساختمان,خدمات داخلی,تزینات داخلی ساختمان,معماری,گچبری ماهر در تهران,گچبر در تهران,استا گچبر,معماری داخلی,طراحی و گچبری دستی,دیزاین,گچبر خوب,گچکاری ساختمان,سفید کاری ,سفید ساده,استا گچکار,تهران,کرج,طراحی داخلی,ابزار برشی,عکس سینی کنج,مدل سینی کنج,عکس گچبری دستی,مدل گچبری دستی

طرح سینی کنج با چدن کاری فیلم اجرای گچبری سینی کنج اجرا شده در پارک وی خیابان فرشته

گچبری کلاسیک رضا پارساییطرح سینی کنج با چدن کاری فیلم اجرای گچبری سینی کنج اجرا شده در پارک وی خیابان فرشته09121675601
گچبری سینی کنج,تاج,گل,گچبری دستی ,عکس گچبری ,مدل های گچبری خوب,مدل های گچبری جدید,گچبری مدرن,کچبری کلاسیک,خدمات داخلی ساختمان,طراحی و اجرای گچبری های دستی,خدمات ساختماندر تهران,گچبری چیست,گچبر ماهردرتهران,استا گچبر ماهر ,گچکار ماهر,گچکار ساختمان,بنا گچبر,بنا گچکار,گچبری قاب,گچبری سرقاب,گچبری قاب روی دیوار,مدل قابندی دیوار,طراحی داخلی,اجرای گچبری,گچبری سنتی,گچبری سلطنتی,گچکارخوب,گچبر خوب,تزیینات داخلی ساختمان,سینس کنج,گچبری سقف پزیرایی,ابزار های برشی,لبه نور مخفی

گچبری سینی کنج کلاسیک رضا پارسایی09121675601

گچبری سینی کنج09121675601رضا پارسایی
گچ تیز,گچ خوش مایه,انواع گچ,گچبری,گچ جبل,گچ کشته,گچ خمیری,گچ دیرگیر,گچ بتونیی,گچ سفید,گچ وخاک,تیغه گچی,گچ چیست,اموزش درست کردن گچ,اموزش پنجه زدن گچ,تاریخ گچ در تاریخ اسلام,طرز استفاده از گچ,گچ کیسه ای,گچ فله,قیمت گچ,گچ در ساختمان,گچ ساختمانی

انواع گچ

گچ فقط در آب حل می شود  و نسبت درصد آن با آب رابطه مستقیم دارد انواع گچ به لحاظ شیوه ساخت عبارتند از ...